Vánoční koncerty Nadačního fondu Harmonie

NF Harmonie přináší do České republiky jedinečný projekt hudebního vzdělávání. Projekt, který umožňuje zdarma všem dětem bez rozdílu navštěvovat výuku hudebního nástroje, budovat orchestr a stát se nepostradatelnou součástí společenství, kde má každý své místo.

Vánoce jsou již za dveřmi, a s nimi i  Vánoční koncerty, které pořádá nadace s dětským smyčcovým orchestrem.

Koncert v kostele Českobratrské církve evangelické Na Doubkové 8, Praha 5 Smíchov. Vystoupí Komorní orchestr Nadačního fondu Harmonie a farní sbor. Vstupné je zdarma. 4. 12. 2019 v 18.00 hodin

Vánoční matiné ve Švandově divadle. Pojďte se s námi přenést do minulosti a zavzpomínat, jak slavili Vánoce naši předkové i prožít současnost a připomenout si pravou podstatu vánočních svátků. Koncert doplní mluveným slovem moderátor rádia Classic Praha – Marek Šulc. Na programu široký repertoár skladeb klasické hudby, melodie z filmu Sám doma a především známé zahraniční i české vánoční písně a koledy. Pokud máte doma rolničky, zvonečky nebo třeba triangl, určitě si je vezměte s sebou, vytvoříme společně tu pravou hudebně-vánoční atmosféru. 7. 12. 2019 v 11.30 hodin.

Koncert v Českém muzeu hudby, Karmelitská 388/2,  Praha 1.  Koledy zahraje Orchestr Nadačního fondu Harmonie a zazpívá sbor Kalokaghatia, vstupné je Kč 60,-. Vstupenky zakoupíte před koncertem v pokladně Českého muzea hudby,  nebo online zde11. 12. 2019 v 19.00 hodin.

Dětský orchestr Nadačního fondu Harmonie